Čo by ste mali o nás vedieť?

Sme medzinárodná veľkoobchodná spoločnosť so sídlom na Slovensku a pobočkami v Maďarsku a Českej republike. Predávame tovar iba registrovaným subjektom. Spolupracujeme s realizačnými firmami, inštalatérmi, záhradnými centrami,  maloobchodnými a veľkoobchodnými predajňami a pestovateľmi.

 

Prečo je T - TAKÁCS medzinárodná veľkoobchodná spoločnosť, ktorú by ste mali poznať?

  • Veľké skladové zásoby Široký sortiment produktov obsiahnutých v skladových zásobách
  • Komplexný výber Automatické závlahové systémy, prvky pre modernú záhradnú architektúru, agropotreby pre pestovateľov a tradičné vybavenie do záhrady. Súčasťou ponuky sú produkty pre stavbu okrasných a kúpacích jezierok, bazénová technika, čerpadlá a čerpacia technológia.
  • Produkty z celého sveta Výrobky európskych a amerických výrobcov ako aj kvalitné, cenovo dostupné alternatívy od výrobcov z Ázie.

A ešte o nás

Začali sme v roku 1994. Po transformácií firmy v roku 2004 sme sa stali veľkoobchodnou spoločnosťou T - TAKÁCS, s.r.o.. V súčasnosti sa náš skladový areál na Slovensku rozkladá na ploche 18 000m2. Spoločnosť zamestnáva viac ako 42 zamestnancov a tento počet sa s rozširujúcou ponukou zvyšuje. Posúvame sa v pred len vďaka vašej spokojnosti.


Členstvo

Naša spoločnosť je dlhoročným členom a sponzorom Spoločnosti pre záhradnú a krajinnú tvorbu (SZKT).


Ocenenie

Naša spoločnosť sa umiestnila medzi Top 10 najzdravších firiem v bratislavskom regióne za rok 2018 v kategórii obchodných spoločností s obratom nad 10 miliónov eur.