Thermacell

Neelektronické prístroje Thermacell poskytujú efektívnu ochranu proti komárom s až 98% účinnosťou. Pracujú na princípe vyparovania účinnej látky počas ohrevu napusteného vankúšika bez prítomnosti otvoreného ohňa.

Energiu zabezpečuje patentovaný zásobník s butánom, ktorý poskytuje dostatočnú energiu na 12 hodín používania. Bezpečné a účinné riešenie pre ochranu proti komárom v exteriéri i interiéri.

Leto sa blíži a s ním aj čas pohodových chvíľ na terase, fantastických grilovacích párty, stanových dobrodružstiev a relaxu uprostred prírody. Tieto aktivity môžu narušiť nevítaní hostia – komáre. Existuje však efektívne a bezpečné riešenie, ako sa vyhnúť týmto rušivým prvkom – použitie repelentov proti komárom (odpudzovače komárov) Thermacell.

Čo je a ako funguje odpudzovač komárov?

Odpudzovače Thermacell proti komárom využívajú malé butánové náplne, ktoré ohrievajú modré vymeniteľné vankúšiky a uvoľňujú repelent do prostredia. Aktívna zložka vo vankúšikoch je bez zápachu a účinkuje až 4 hodiny. Po uplynutí tohto času stačí vymeniť vankúšik a účinná zložka opäť odpudzuje komáre ďalšie 4 hodiny. Takéto zariadenia vytvárajú, v závislosti od prúdenia vzduchu, neviditeľnú ochrannú zónu s polomerom 4,5 metra, do ktorej sa ani tie najsmelšie komáre neodvážia vstúpiť.

 

aaaa

Odpudzovače Thermacell proti komárom prinášajú mnoho výhod

  1. Bezpečnosť Repelenty Thermacell sú navrhnuté tak, aby boli bezpečné pre ľudí a domáce zvieratá. Nepoužívajú žiadne chemikálie škodlivé zdraviu a výrobok je schválený relevantnými regulačnými orgánmi.
  2. Účinnosť Vďaka použitiu špeciálnej látky sú repelenty Thermacell mimoriadne účinné. Sú schopné odpudzovať komáre na ploche až 20 metrov štvorcových.
  3. Pohodlie Repelenty Thermacell sú prenosné a jednoduché na použitie. Môžete ich vziať so sebou na výlet, do záhrady alebo kdekoľvek vonku, kde sa chcete chrániť pred komármi.

Thermacell: Riešenie problémov s komármi

Thermacell je pripravený čeliť svojim bzučiacim nepriateľom kedykoľvek a kdekoľvek. Vyberte si podľa miesta, ktorý typ odpudzovača by vám najviac vyhovoval, aby ste boli čo najlepšie chránení.

Stolové odpudzovače:

Užite si pokojné posedenie bez komárov

Sú ideálne pre záhrady, chaty alebo vonkajšie posedenie, kde chcete oddychovať, grilovať, niečo si vypiť. Stolové repelenty obsahujú butánové náplne, niektoré majú aj LED osvetlenie napájané AA batériami. Vďaka ich dizajnu sa hodia k vonkajšiemu nábytku. Odpudzovač vytvorí neviditeľnú ochrannú zónu okolo vášho stola, vďaka čomu si môžete užiť relax až do skorých ranných hodín!

Ručné odpudzovače

Ideálna voľba pre outdoorové aktivity

Ručný repelent je ideálny, ak plánujete dlhšiu výpravu a nechcete so sebou nosiť objemnejšie stolové zariadenia. Aj tento model funguje na princípe butánovej náplne, ktorá v ochrannom priestore ohrieva vankúšik.

Kempingové repelenty

Komfort uprostred prírody

Ak plánujete stráviť v prírode dlhší čas a máte so sebou plynový varič, kompaktný kempingový odpudzovač je ideálny. Tento repelent využíva plynové kartuše, takže nemusíte so sebou brať náhradné butánové náplne. Fanúšikovia kempingu a outdoorových aktivít si tak môžu užívať svoje aktivity bez obťažovania komármi!

Prečo si vybrať Thermacell?

Predstavte si, že je krásny deň a vy sedíte v neviditeľnej bubline, ktorá vás chráni pred komármi. Nikto si nič nevšimne a nikomu tým neublížite. Len vytvárate prirodzenú bariéru, ktorú môžete každé 4 hodiny obnoviť. Znie to ako skvelý nápad, však?

 

Zapnite Thermacell a nechajte komáre zmiznúť!

Zapnite Thermacell a užite si svoj pobyt v prírode bez rušivých komárov. Komáre sú síce súčasťou leta, ale vďaka odpudzovačom Thermacell už nebudú súčasťou vašich letných aktivít!

1
15 ** 24