Závlaha Rain - Efektívne a ekologické zavlažovanie

Závlaha Rain - Efektívne a ekologické zavlažovanie

V dynamickom svete, kde sú kvalita a udržateľnosť kľúčové, vám T-Takács prináša inovatívne zavlažovacie riešenia od renomovaného talianskeho výrobcu závlah Rain S.p.A.

Prečo si vybrať závlahu Rain?

  • História a filozofia  Rodinná firma s viac ako 50-ročnými skúsenosťami, ktorá sa vyznačuje neustálou snahou o inovácie a rešpektom k životnému prostrediu.
  • Široká paleta produktov Sprejové postrekovače, rotačné postrekovače, elektromagnetické ventily, riadiace jednotky, senzory a inteligentné riešenia pre maximálnu efektivitu a adaptabilitu.
  • Udržateľnosť a úspora vody  Technológia Nuvola Hub umožňuje pripojenie prostredníctvom Bluetooth 5.0 ako aj Wi-Fi pripojenie. Aplikácia Rain Vision umožňujú inteligentné zavlažovanie a znižujú plytvanie vodou až o 50%.

  • Inovácie Nabíjateľné Li-ion batérie a prepracovaný koncept dobíjania, dažďový senzor Acqua Vision a integrácia predpovede počasia v app Rain Vision pre optimálne zavlažovanie.
  • Pre rôzne projekty Určené pre malé a veľké súkromné záhrady, verejné zelené plochy, parky a taktiež futbalové ihriská. Pre začiatočníkov a nenáročného zákazníka ponúka Rain komplety Smart Box Kit pozostávajúce s ventilového boxu, manifoldu s elektromagnetickými ventilmi, batériovej riadiacej jednotky s možnosťou alternatívneho dobíjania batérií.

Vďaka partnerstvu s Rain prinášame na slovenský trh špičkové zavlažovacie riešenia. Získate prístup k produktom, ktoré sú výsledkom rokov vývoja a skúseností pre inovácie a záväzku k ekologickej zodpovednosti.

Široká paleta produktov Rain pre komplexné riešenia automatického závlahového systému

Sprejové postrekovače Rain

Sprejové postrekovače Rain S030-04 a nastaviteľné ADJ trysky zabezpečia jemné a rovnomerné pokrytie pre menšie trávniky a kvetinové záhony. Spoľahlivá konštrukcia postrekovača z UV odolného plastu a silná vratná pružina radia tento postrekovač radí na popredné miesta.

Rotačné postrekovače Rain

Pre rozsiahlejšie závlahové systémy ponúkame špecializované rotačné postrekovače Rain S050, S075 D a S075 S a sú ideálne pre zavlažovanie veľkých trávnatých plôch. Vynikajú jedinečnou technológiou Flow Technology, ktorá plynule reguluje dostrek postrekovača a prietok vody súčasne.

Pre závlahu trávnika na športových plochách je určený postrekovač Rain S100 s plastovým aj nerezovým výsuvníkom.

Elektromagnetické ventily a riadiace jednotky Rain

Elektromagnetické ventily série RN 155 a RN 154 sa vyznačujú spoľahlivou kontrolou prietoku vody vďaka jednodielnej membráne lisovanej polypropylénu a TPE. Ventily sa charakteristické doplnkovou technológiou pre ručné otváranie. Zelená páčka ON/OFF umiestnená pod solenoidom umožňuje jednoduché manuálne otváranie elektromagnetického ventilu.

Batériové riadiace jednotky Rain Pure Vision 2.0 zabezpečujú kontrolu nad celým zavlažovacím systémom a umožňujú trvalo nepretržitú prevádzku. Nabíjateľné batérie Li-ion ktoré sú súčasťou balenia eliminujú potrebu pravidelného výmeny batérií. Koncept dobíjania batérií ponúka 3 možnosti a to nabíjania cez USB kábel, solárny panel Luce Vision alebo prietokovú turbínu Turbina Vision.  Riadiacu jednotku je možné programovať v Rain Vision.app cez Bluetooth 5.0., alebo ponúka alternatívu pripojenia k WiFi pomocou rôznych modulov Nuvola Vision.

Nie menej zaujímavou skupinou batériových riadiacich jednotiek sú modely určené pre inštaláciu na vodovodný kohútik. Patria sem riadiace jednotky Rain Amico + a Amico D obidva modely v prevedení pre 1 alebo 2 sekcie. Pre nenáročných zákazníkov a inštaláciu pre beztlakové – samo výtokové systémy je určená riadiaca jednotka Rain Zero.

Široká ponuka štandardných riadiacich jednotiek ako Rain C-Dial a I-Dial s analógovým nastavovaním závlahového programu je určená pre nenáročných zákazníkov.

Pre profesionálov je v dispozícií exteriérová riadiaca jednotka Rain Zenit Vision v prevedení s 6, 8, 12 a 16 sekcií. Ponúka alternatívu pripojenia k WiFi pomocou rôznych modulov Nuvola Vision a taktiež umožňujú programovať v Rain Vision.app cez Bluetooth 5.0.

Senzory Rain

S týmito nástrojmi je možné jednoducho monitorovať a regulovať zavlažovanie podľa aktuálnych meteorologických podmienok, čo výrazne znižuje plytvanie vodou. Patrí sem model Rain Acqua Clik a Acqua Jack určený pre batériové riadiace jednotky na vodovodný kohútik Rain Amico D. Bezdrôtový dažďový senzor Acqua Vision je určený výlučne pre komunikáciou s technológiu Nuvola Vision Hub.

Novinkou na trhu pre rok 2024 z portfólia produktov Rain S.p.a je Rain Smartizer Vision. Je to jednoduché WiFi zariadenie tzv. senzor počasia a umožňuje ovládať spustenie alebo vypnutie zavlažovacieho programu. Pri tomto spôsobe ovládania samotný nastavený závlahový program nemeníme, len deaktivujeme závlahu nami vybrané dni. Druhou možnosťou deaktivácie závlahového programu je deaktivácia programu prostredníctvom online predpovedi počasia poskytovateľom Open Weather Map. Zariadenie je kompatibilné s riadiacou jednotkou na 230V akejkoľvek značky.

Vďaka týmto technológiám a produktom Rain môže firma efektívne spravovať zavlažovanie, zvyšovať udržateľnosť a zároveň posilňovať zelené hodnoty.

Inovácie a udržateľnosť

Pri výbere závlahy Rain, si vyberáte viac než len efektívnosť – získavate prístup k najnovším inováciám, ktoré sú zároveň šetrné k životnému prostrediu. Produkty Rain od jednoduchých a nenáročných až po inteligentné zavlažovacie systémy, sú navrhnuté tak, aby maximalizovali účinnosť pri zachovaní ekologickej zodpovednosti.

Ak teda hľadáte spôsob, ako posunúť vaše zavlažovacie projekty na vyšší level efektivity a udržateľnosti, T-Takács a závlahy Rain sú pripravené vám na tejto ceste pomôcť.