Prejsť na hlávný obsah

Vodný program

vodný program agropotreby
vodný program agropotreby

Ponúkame záhradné hadice vhodné pre zavlažovanie záhrady, studničky a umývadlá pre klasické aj moderné záhrady, osviežujúce sety sú skvelé pre osvieženie v horúcom počasí a rýchlospojky s postrekovačmi pre vynikajúce pre pohodlné a efektívne zavlažovanie záhrady.

Využite naše dlhoročné skúsenosti, odborné poradenstvo a kontaktujte nás.

záhradné hadice

Záhradné hadice

Záhradné hadice od výrobcu Fitt sú ideálne pre každého, kto hľadá kvalitu a trvácnosť. Navrhnuté s použitím najnovších technológií, hadice poskytujú maximálnu životnosť, ľahké použitie a atraktívny vzhľad.

NTS hadica s modrou farbou, má 6 vrstiev, ktoré zahŕňajú vnútornú dušu, čiernu vrstvu proti riasam, svetlo modrú vrstvu, vystuženie sieťou NTS, priehľadný vonkajší obal a fóliu SKY TECH, ktorá zabraňuje starnutiu a dáva hadici saténový povrch. Mriežka NTS zaisťuje konštantný prietok vody a zabraňuje krúteniu hadice. Technológia SKY TECH zvyšuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu a uľahčuje manipuláciu.

studničky a umývadlá

Studničky a umývadlá

Studničky a umývadlá z liatiny sú kvalitné a trvanlivé. Navrhnuté tak, aby pridali do vašej záhrady štýl a eleganciu. Vyrobené z liatiny s antickým bronzovým, zlatým, strieborným a čiernym prevedením. Využíva sa na udržiavanie čistoty v záhrade , na osvieženie a kúpanie zvierat. Vynikajúca odolnosť proti korózii.

osviežujúce sety

Osviežujúce sety

Osviežte letný priestor s osviežujúcim setom vodnej hmly. S osviežovačom vzduchu znížite teplotu na terase alebo v altánku až o 10 °C. Vytvorením jemnej vodnej hmly pomocou piatich trysiek, zariadenie pracuje na princípe, ktorý zaisťuje trvalý chlad a sviežosť. Upínacie prvky sú súčasťou balenia pre pohodlné pripevnenie k stanu alebo altánku.

rýchlospojky a postrekovače

Rýchlospojky a postrekovače

Rýchlospojky slúžia na rýchle a spoľahlivé spojenie bez nutnosti skrutkovania. Uľahčujú prácu v obmedzených priestoroch. Rôzne vyhotovenia od ½“ po 1″ priemer hadíc.

Postrekovacie pištole sú jednoduché s jedným vodným lúčom alebo viacerými funkciami postrekovania. Dostupné v plastovom alebo celokovovom prevedení.

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Máte otázku ohľadom záhrady?

Ste našim zákazníkom alebo chcete sa ním stať? Využite naše dlhoročné skústenosti a odborné poradenstvo pri výbere správneho produktu do záhrady.

Hnojenie trávnika

Najčastejšie otázky k záhrade

Ako hnojiť trávnik na jar?

Na jar volíme hnojivá s vyšším obsahom dusíka (N), ktorý podporí rast a zazelenanie trávnika po zime.

Aký substrát mám použiť do vyvýšených záhonov?

Správna voľba substrátu záleží od typu rastlín, ktoré chceme vysadiť do vyvýšených záhonov. Pre zeleninu použijeme kombináciu kompostu a rašeliny, pre bylinky volíme ľahší substrát s vysokým podielom vzduchu s dobrou drenážou, pre konifery a väčšinu okrasných rastlín môžeme použiť substráty s vysokým podielom rašeliny s hrubšou štruktúrou s prídavkom kokosu.

Aké mulčovacie materiály použiť do záhonov?

Mulčovacie materiály volíme podľa stanovištia, druhu rastlín a podľa toho aký estetický výsledok chceme dosiahnuť. Najbežnejšie mulčovacie materiály: smreková kôra, borovicová kôra, píniová kôra, štiepky, okrasné kamene omieľané alebo drvené.

Aké je využitie tieniacich sietí?

Tieniace siete najčastejšie používame na pripevnenie k pletivám za účelom zabránenia neželaných pohľadov, spomalenia veterného prúdenia, blokovania rozšírenia burinových druhov rastlín z okolitých pozemkov.

Aké trávové osivo použiť do sucha?

Do suchších stanovíšť používame trávne zmesi, ktoré hlboko korenia a majú pevnejší list. Medzi najčastejšie trávy do suchších stanovíšť patrí Kostrava trsteníkovitá.

Partneri