Prejsť na hlávný obsah

Špagáty, vrecia a plachty

špagáty vrecia plachty agropotreby
špagáty vrecia plachty agropotreby

Špagáty, vrecia a plachty sú ideálne pre ochranu rastlín a plodín pred škodcami a slnkom, počasím.

Využite naše dlhoročné skúsenosti, odborné poradenstvo a kontaktujte nás.

špagáty

Špagáty

Špagáty ponúkame polypropylénové alebo z prírodných materiálov ako je juta alebo ľan. Dostupné sú v rôznych priemeroch, dĺžkach a farebných vyhotoveniach.

vrecia

Vrecia

Vyberte si z našej ponuky tkaných vriec na balenie obilnín a kukurice s nosnosťou až do 50 kg. Polyetylénových vriec v transparentných alebo čiernych prevedeniach na balenie kameňov, odpadu a rastlinných zvyškov a rašľových (sieťových) vriec na balenie zeleniny, ako sú zemiaky, cibuľa a mrkva.

zakrývacie plachty

Zakrývacie plachty

Zakrývacia plachta z PE (polyethylenových) vlákien je ideálna pre zakrytie materiálu v záhrade, na stavbe a v dielni.

Chráni pred UV žiarením a má uchytenie cez oká. Nepoužívajte pri teplotách vyšších ako 60°C a nezabudnite na dostatočný priestor na vetranie z oboch strán

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Máte otázku ohľadom záhrady?

Ste našim zákazníkom alebo chcete sa ním stať? Využite naše dlhoročné skústenosti a odborné poradenstvo pri výbere správneho produktu do záhrady.

Hnojenie trávnika

Najčastejšie otázky k záhrade

Ako hnojiť trávnik na jar?

Na jar volíme hnojivá s vyšším obsahom dusíka (N), ktorý podporí rast a zazelenanie trávnika po zime.

Aký substrát mám použiť do vyvýšených záhonov?

Správna voľba substrátu záleží od typu rastlín, ktoré chceme vysadiť do vyvýšených záhonov. Pre zeleninu použijeme kombináciu kompostu a rašeliny, pre bylinky volíme ľahší substrát s vysokým podielom vzduchu s dobrou drenážou, pre konifery a väčšinu okrasných rastlín môžeme použiť substráty s vysokým podielom rašeliny s hrubšou štruktúrou s prídavkom kokosu.

Aké mulčovacie materiály použiť do záhonov?

Mulčovacie materiály volíme podľa stanovištia, druhu rastlín a podľa toho aký estetický výsledok chceme dosiahnuť. Najbežnejšie mulčovacie materiály: smreková kôra, borovicová kôra, píniová kôra, štiepky, okrasné kamene omieľané alebo drvené.

Aké je využitie tieniacich sietí?

Tieniace siete najčastejšie používame na pripevnenie k pletivám za účelom zabránenia neželaných pohľadov, spomalenia veterného prúdenia, blokovania rozšírenia burinových druhov rastlín z okolitých pozemkov.

Aké trávové osivo použiť do sucha?

Do suchších stanovíšť používame trávne zmesi, ktoré hlboko korenia a majú pevnejší list. Medzi najčastejšie trávy do suchších stanovíšť patrí Kostrava trsteníkovitá.

Partneri