Prejsť na hlávný obsah

Náradie a rukavice

náradie a rukavice
náradie a rukavice

Náradie a rukavice Fiskars v našej ponuke je navrhnuté tak, aby bolo ľahko ovládateľné, trvanlivé a spoľahlivé. Rukavice sú vyrobené z odolných materiálov, takže vám poskytnú dostatočnú ochranu pred odreninami. Náradie, ako sú sekery, kosačky, kliešte a pilky, sú navrhnuté tak, aby boli ľahko ovladateľné a efektívne. Poskytujeme aj široký výber rôznych typov náradia pre rôzne úlohy v záhrade.

Využite naše dlhoročné skúsenosti, odborné poradenstvo a kontaktujte nás.

náradie

Náradie

Náradie značky Fiskars PowerGear X poskytuje 3x viac strižnej sily pre ľahké a účinné prestrihávanie konárov.

Rada Ergonomic náradie, vrátane nožníc, rýl, lopat a vidlí, sa vyznačuje zahnutou násadou a pohodlnou rukoväťou pre minimalizáciu namáhania chrbta, rúk a zápästí. Plastový poťah násady zvyšuje pevnosť a pohodlie úchopu. Špeciálne násady na hrable sú navrhnuté pre efektívne hrabanie.

rukavice

Rukavice

Pracovné rukavice v našej ponuke sú vyrobené z kvalitných materiálov a poskytujú ochranu a pohodlie pre rôzne druhy práce. Ponúkame široký výber rukavíc pre rôzne profesie, ako sú kožené, kombinované, nepremokavé, na jemnú prácu, zimné a rukávniky.

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Máte otázku ohľadom záhrady?

Ste našim zákazníkom alebo chcete sa ním stať? Využite naše dlhoročné skústenosti a odborné poradenstvo pri výbere správneho produktu do záhrady.

Hnojenie trávnika

Najčastejšie otázky k záhrade

Ako hnojiť trávnik na jar?

Na jar volíme hnojivá s vyšším obsahom dusíka (N), ktorý podporí rast a zazelenanie trávnika po zime.

Aký substrát mám použiť do vyvýšených záhonov?

Správna voľba substrátu záleží od typu rastlín, ktoré chceme vysadiť do vyvýšených záhonov. Pre zeleninu použijeme kombináciu kompostu a rašeliny, pre bylinky volíme ľahší substrát s vysokým podielom vzduchu s dobrou drenážou, pre konifery a väčšinu okrasných rastlín môžeme použiť substráty s vysokým podielom rašeliny s hrubšou štruktúrou s prídavkom kokosu.

Aké mulčovacie materiály použiť do záhonov?

Mulčovacie materiály volíme podľa stanovištia, druhu rastlín a podľa toho aký estetický výsledok chceme dosiahnuť. Najbežnejšie mulčovacie materiály: smreková kôra, borovicová kôra, píniová kôra, štiepky, okrasné kamene omieľané alebo drvené.

Aké je využitie tieniacich sietí?

Tieniace siete najčastejšie používame na pripevnenie k pletivám za účelom zabránenia neželaných pohľadov, spomalenia veterného prúdenia, blokovania rozšírenia burinových druhov rastlín z okolitých pozemkov.

Aké trávové osivo použiť do sucha?

Do suchších stanovíšť používame trávne zmesi, ktoré hlboko korenia a majú pevnejší list. Medzi najčastejšie trávy do suchších stanovíšť patrí Kostrava trsteníkovitá.

Partneri