Prejsť na hlávný obsah

Ochrana pred škodcami

ochrana pred škodcami repelent
ochrana pred škodcami repelent

Chráňte záhradu alebo úrodu pred škodcami látky syntetického aj prírodného pôvodu. V našej ponuke tiež nájdete zariadenia proti škodcom, ako sú elektronické repelenty alebo nelektronické prístroje proti komárom, ktoré vám pomôžu efektívne bojovať proti škodcom bez nežiaducich účinkov na životné prostredie.

Využite naše dlhoročné skúsenosti, odborné poradenstvo a kontaktujte nás.

Pesticídy

Ochraňte poľnohospodárske, lesné, vodné a rybné hospodárstvo, sklady a priemyselné objekty pred škodcami, prenášačmi chorôb a nežiaducimi rastlinami s účinnými pesticídmi.

Naša ponuka zahŕňa chemické látky syntetického aj prírodného pôvodu, ktoré sa delia do troch hlavných skupín: insekticídy, fungicídy a herbicídy, ktoré pomôžu efektívne bojovať proti škodcom bez nežiaducich účinkov na životné prostredie.

insekticídy

Insekticídy

Insekticídy efektívne bojujú proti hmyzu v jeho rôznych vývojových štádiách. Insekticíd je cielený na nervový systém hmyzu alebo jeho dýchacie cesty, čo umožňuje účinnú ochranu pri kontakte hmyzu s insekticídom.

fungicídy

Fungicídy

Fungicídy sú používané na ničenie húb a plesní v poľnohospodárstve a v oblasti okrasného a úžitkového záhradníctva. V našej ponuke nájdete aj moridlá, ktoré sú cielené na ochranu osiva.

herbicídy

Herbicídy

Herbicídy efektívne bojujú proti burinám. Tieto látky sa vstrebávajú do rastlinných pletív cez listy a distribuujú sa do koreňov. Herbicídy delíme na kontaktné a systémové, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti burinám.

Zariadenia proti škodcom

Chráňte domov a záhradu pred škodcami s našimi bezpečnými zariadeniami proti škodcom. Ponúkame elektronické a neelektronické repelenty, ktoré efektívne odstraňujú hmyz, myši, potkany a iných škodcov.

ochrana pred škodcami dom
ochrana pred škodcami dom
elektronické repelenty

Elektronické repelenty

Elektronické repelenty ako ekologická ochrana. Ultrazvukové zariadenia na odpudzovanie hlodavcov, hmyzu, chrobákov, drobných cicavcov a vtákov.

Bezpečné a efektívne pre interiér a exteriér, kombinácia zmien vo frekvencii a intenzite odpudzuje škodcov bez toho, aby ich zranili alebo zabili.“

thermacell mr 300b

Neelektronické prístroje proti komárom

Neelektronické prístroje Thermacell poskytujú efektívnu ochranu proti komárom s až 98% účinnosťou. Pracujú na princípe vyparovania účinnej látky počas ohrevu napusteného vankúšika bez prítomnosti otvoreného ohňa.

Energiu zabezpečuje patentovaný zásobník s butánom, ktorý poskytuje dostatočnú energiu na 12 hodín používania. Bezpečné a účinné riešenie pre ochranu proti komárom v exteriéri i interiéri.

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Máte otázku ohľadom záhrady?

Ste našim zákazníkom alebo chcete sa ním stať? Využite naše dlhoročné skústenosti a odborné poradenstvo pri výbere správneho produktu do záhrady.

Hnojenie trávnika

Najčastejšie otázky k záhrade

Ako hnojiť trávnik na jar?

Na jar volíme hnojivá s vyšším obsahom dusíka (N), ktorý podporí rast a zazelenanie trávnika po zime.

Aký substrát mám použiť do vyvýšených záhonov?

Správna voľba substrátu záleží od typu rastlín, ktoré chceme vysadiť do vyvýšených záhonov. Pre zeleninu použijeme kombináciu kompostu a rašeliny, pre bylinky volíme ľahší substrát s vysokým podielom vzduchu s dobrou drenážou, pre konifery a väčšinu okrasných rastlín môžeme použiť substráty s vysokým podielom rašeliny s hrubšou štruktúrou s prídavkom kokosu.

Aké mulčovacie materiály použiť do záhonov?

Mulčovacie materiály volíme podľa stanovištia, druhu rastlín a podľa toho aký estetický výsledok chceme dosiahnuť. Najbežnejšie mulčovacie materiály: smreková kôra, borovicová kôra, píniová kôra, štiepky, okrasné kamene omieľané alebo drvené.

Aké je využitie tieniacich sietí?

Tieniace siete najčastejšie používame na pripevnenie k pletivám za účelom zabránenia neželaných pohľadov, spomalenia veterného prúdenia, blokovania rozšírenia burinových druhov rastlín z okolitých pozemkov.

Aké trávové osivo použiť do sucha?

Do suchších stanovíšť používame trávne zmesi, ktoré hlboko korenia a majú pevnejší list. Medzi najčastejšie trávy do suchších stanovíšť patrí Kostrava trsteníkovitá.

Partneri