Prejsť na hlávný obsah

Kvetináče

okrasné kvetináče agropotreby
okrasné kvetináče agropotreby

Nájdite si svoj ideálny kvetináč s našimi odľahčenými kvetináčmi, kontajnermi IPP a multiplatami Modiform. Sú ideálne pre produkciu rastlinného materiálu a sú vyrobené z ekonomických materiálov. Využite ich ako separačnú vrstvu mulčovacích materiálov od pôdneho profilu a pridajte tak vašej záhrade ďalší rozmer.

Využite naše dlhoročné skúsenosti, odborné poradenstvo a kontaktujte nás.

Pestovateľské kvetináče

Pestovateľské kvetináče, kontajnery a multiplatá sú ideálnym riešením pre produkciu rastlinného materiálu. Ich tvar a veľkosť sú prispôsobené potrebám rastlín a efektívnemu využitiu priestoru. Kvetináče sa často používajú ako separačná vrstva pre mulčovacie materiály od pôdneho profilu.

odľahčené kvetináče

Odľahčené kvetináče

Odľahčené kvetináče sú ideálne pre dočasné pestovanie rastlín vďaka svojmu malému objemu, tenšiemu materiálu a nízkej hmotnosti. Aj keď dekoratívna funkcia nie je priorita, ponúkame aj farebné varianty.

kontajnery ipp

Kontajnery IPP

Kontajnery IPP sú pestovateľské nádoby stredných a väčších objemov, vyrobené z kvalitného materiálu pre efektívne pestovanie rastlín. V niektorých prípadoch sú kvetináče vybavené aj úchopmi pre ľahkú manipuláciu.

V ponuke nájdete rôzne druhy kontajnerov pre rôzne typy rastlín, od drevín po rezané kvety. Ideálne pre profesionálnych pestovateľov a záhradníkov.

multiplatá modiform

Multiplatá Modiform

Modiform multiplatá sú ideálne pre profesionálne pestovateľské účely. Sú vyrobené z kvalitného materiálu a majú optimalizovaný tvar pre maximálne využitie priestoru. Ich špeciálne prevedenie umožňuje jednoduchú manipuláciu s rastlinami a vďaka tomu sú veľmi efektívne pre produkciu rastlinného materiálu.

Multiplatá ponúkame v dvoch variantách

  • Multiplatá na priame pestovanie rastlín
  • Multiplatá, ktoré slúžia ako podnosy pre kvetináče

Okrasné (dekoračné) kvetináče

Okrasné kvetináče poskytujú nielen optimálny priestor pre rastliny, ale aj estetickú funkciu. Sú to trvalé nádoby, ktoré sú rovnako dôležité pre dekoráciu ako pre životný priestor pre rastliny a často sú vyrobené z prémiových materiálov.

závesné ipp

Závesné IPP, Soparco, Nortene

Závesné IPP, Soparco a Nortene sú kvalitné a farebné kvetináče, ktoré umožňujú efektívne využívať priestor na pestovanie rastlín. Ideálne pre použitie na balkónoch, terasách alebo iných priestoroch s omezeným miestom.

ozdobné kvetináče

Ozdobné, okrúhle a hranaté kvetináče, kvetináče na bylinky

Pestovateľské nádoby z plastu rôznych tvarov, štruktúr a farieb, vrátane podmisiek až po kvetináče vybavené doplnkami ako napr. držiakom na nožnice.

hrantíky

Hrantíky

Hrantíky – široký výber plastových balkónových kvetináčov s rôznymi dĺžkami, farbami a povrchovými štruktúrami. Vyberte si z našej ponuky s možnosťou samozavlažovania a doplnkami ako držiaky v plastovom alebo kovovom prevedení.

dizajnové kvetináče

Dizajnové kvetináče

Dizajnové kvetináče sú štýlové a dekoratívne pestovateľské nádoby, vyrábané z prémiových materiálov ako sklolaminát, cement, živica, piesok a kamenný prach.

Sú k dispozícii v rôznych farbách a povrchových úpravách a sú mrazuvzdorné.

Doplnky

Záhonové štítky a krhle na zalievanie rastlín v kvetináčoch sú perfektným doplnkom pre každého záhradníka. Štítky sú vyrobené z odolného materiálu a umožňujú jednoduché označenie rastlín v záhone. Krhle na zalievanie zase zabezpečujú správne zavlažovanie kvetináčov a zvyšujú šance na úspešné prežitie rastlín. Náš sortiment doplnkov pre záhradníkov je k dispozícii v rôznych veľkostiach a dizajnoch.

štítky do kvetináčov

Záhonové štítky

Záhonové štítky poskytujú jednoduchý a praktický spôsob označovania rastlín v záhradách a na terasách. Sú vyrobené z odolného materiálu a dostupné v rôznych veľkostiach a prevedeniach.

krhla na polievanie

Krlhy

Krhly pre zalievanie rastlín sú ideálnym doplnkom pre záhradníkov na doplnenie zásob vody, ktoré dávajú svojim rastlinám. Sú vyrobené z odolného materiálu.

kôš na cibuľoviny

Kôš na cibuľoviny

Koše na pestovanie cibuľovín sú ideálne pre všetkých záhradkárov, ktorí chcú pestovať okrasné cibule vo voľnej pôde. Sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý poskytuje ochranu pred hrabošmi a zároveň umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu pre cibule.

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Máte otázku ohľadom záhrady?

Ste našim zákazníkom alebo chcete sa ním stať? Využite naše dlhoročné skústenosti a odborné poradenstvo pri výbere správneho produktu do záhrady.

Hnojenie trávnika

Najčastejšie otázky k záhrade

Ako hnojiť trávnik na jar?

Na jar volíme hnojivá s vyšším obsahom dusíka (N), ktorý podporí rast a zazelenanie trávnika po zime.

Aký substrát mám použiť do vyvýšených záhonov?

Správna voľba substrátu záleží od typu rastlín, ktoré chceme vysadiť do vyvýšených záhonov. Pre zeleninu použijeme kombináciu kompostu a rašeliny, pre bylinky volíme ľahší substrát s vysokým podielom vzduchu s dobrou drenážou, pre konifery a väčšinu okrasných rastlín môžeme použiť substráty s vysokým podielom rašeliny s hrubšou štruktúrou s prídavkom kokosu.

Aké mulčovacie materiály použiť do záhonov?

Mulčovacie materiály volíme podľa stanovištia, druhu rastlín a podľa toho aký estetický výsledok chceme dosiahnuť. Najbežnejšie mulčovacie materiály: smreková kôra, borovicová kôra, píniová kôra, štiepky, okrasné kamene omieľané alebo drvené.

Aké je využitie tieniacich sietí?

Tieniace siete najčastejšie používame na pripevnenie k pletivám za účelom zabránenia neželaných pohľadov, spomalenia veterného prúdenia, blokovania rozšírenia burinových druhov rastlín z okolitých pozemkov.

Aké trávové osivo použiť do sucha?

Do suchších stanovíšť používame trávne zmesi, ktoré hlboko korenia a majú pevnejší list. Medzi najčastejšie trávy do suchších stanovíšť patrí Kostrava trsteníkovitá.

Partneri