Vodný programAgropotrebyZáhradnícke
potreby

VODNÝ PROGRAM

Záhradné hadice, studničky a umývadlá, osviežujúce sety, rýchlospojky a postrekovače.


Záhradné hadice

Záhradné hadice od výrobcu Fitt sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zaručovali maximálnu úroveň výkonu z hľadiska životnosti, ľahkého použitia, kompaktnosti a vzhľadu. Skúsenosti a najpokrokovejšie technologické inovácie v službách novej zodpovednosti voči životnému prostrediu a ľuďom.

NTS – Originálna a moderná záhradná hadica s atraktívnou modrou farbou.

ŠTRUKTÚRA: hadica má 6 vrstiev - svetlomodrá vnútorná duša, čierna vrstva proti riasam, svetlo modrá vrstva, vystuženie sieťou NTS, priehľadný vonkajší obal, fólia SKY TECH so špeciálnym zložením, ktoré zabraňuje starnutiu a dáva hadici špeciálny saténový povrch. Mriežka NTS zabraňuje zalamovaniu a krúteniu hadice. Zároveň zaisťuje značnú poddajnosť a zaručuje konštantný prietok vody. Technológia SKY TECH zvyšuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu a robí hadicu mimoriadne hladkou s jednoduchou manipuláciou.

Záhradné hadice
Studničky a umývadlá

Liatinové studničky a umývadlá vo farbe antický bronz, zlato, striebro a v čiernom prevedení.

Studničky a umývadláStudničky a umývadlá
Osviežujúce sety

Vodná hmla na osvieženie vzduchu v letných mesiacoch. Ochladí a osvieži vzduch na vašej terase, či v altánku až o 10 °C. Tento osviežovač vzduchu pracuje na princípe vytvorenia jemnej vodnej hmly, ktorá sa vytvorí pomocou piatich trysiek. Na prichytenie osviežovača k stanu alebo k altánku, slúžia upínacie prvky, ktoré sú súčasťou balenia.

Osviežujúce sety
Rýchlospojky a postrekovače

Rýchlospojky slúžia na rýchle a spoľahlivé spojenie bez nutnosti skrutkovania, uľahčujú prácu vďaka rýchlejšiemu a bezpečnejšiemu spojeniu zvlášť v obmedzených priestoroch. Rýchlospojky sa dodávajú v rôznych vyhotoveniach, od ½" po 1" priemer hadíc. Postrekovacie pištole sú jednoduché s jedným vodným lúčom, pištole s viacerými funkciami postrekovania. Sú dostupné v plastovom prevedení alebo celokovové.

Rýchlospojky a postrekovače

V PONUKE NÁJDETE:

WL rýchlospojka
WL rýchlospojka
na hadicu 3/4”
WL-EN55M vodná pištol
WL-EN55M vodná pištol
5-funkčná SMOOTH CONTROL
Okrasná studňa PISA
Okrasná studňa PISA
50 kg
Osviežujúci set
Osviežujúci set
7+1 s tryskami
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.