Trávnikové hnojiváAgropotrebyHnojivá

TRÁVNIKOVÉ HNOJIVÁ

OBAĽOVANÉ HNOJIVÁ
(riadené uvoľňovanie)

Profesionálne hnojivá s dlhodobým pôsobením od renomovanej značky ICL.


Landscapper Pro

Výsledkom použitia hnojív Landscaper Pro s pomalým a riadením uvoľňovaním živín je menšie plytvanie, menšie straty a zároveň zdravšie trávniky. Jednotlivé živiny obaľované v „PACE“ obale (všetky živiny sú v jednom obale).

Landscapper proLandscapper proLandscapper proLandscapper pro
Sportmaster CRF mini

Je to produktový rad hnojív s jemnou granuláciou, ktorý obsahuje ideálnu kombináciu obaľovaného a neobaľovaného dusíka. Vďaka kombinácií konvenčnej a obaľovanej technológie sa dusík uvoľňuje v oddelených intervaloch. Technológia Poly - S zabezpečuje pravidelný rast bez výkyvov a neobaľovaný materiál, rýchle oživenie trávnika.

Sportmaster CRF miniSportmaster CRF mini
ProTurf

Zloženie hnojiva Proturf zabezpečuje silnú počiatočnú reakciu, po ktorej nasleduje 2 - 3 mesačné uvoľňovanie živín s Poly - S technológiou. Tieto hnojivá rovnako obsahujú kryštalický polyhalit - nové zmesové hnojivo obsahujúce v jednej granuli štyri makroživiny (K, MgO, CaO a S).

ProTurf

HNOJIVÁ S PREDĹŽENÝM UVOĽŇOVANÍM DUSÍKA


Compo logo

Profesionálne NPK hnojivá s inhibítorom nitrifikácie.

Spomalením procesu nitrifikácie dochádza k zníženiu strát nitrátového dusíku vyplavovaním. To umožňuje skorší termín aplikácie a redukciu celkovej aplikačnej dávky. Doba účinnosti inhibítoru nitrifikácie sa pohybuje v rozpätí 6 – 10 týždňov a závisí od ostatných vonkajších faktorov (teplota, klimatické podmienky, pôdne podmienky). Hlavným predstaviteľom týchto hnojív je rada Compo.

Novatec Classic

KONVENČNÉ

Kombinované NPK hnojivá pre trávniky s pôsobením 3 - 4 týždne. Použitie pre rekreačné trávniky s nižším zaťažením.
Expert trávníček, Travstar

Konvenčné hnojivoKonvenčné hnojivo

V PONUKE NÁJDETE:

Maintenance
Maintenance
25+05+12/2-3M
ProTurf
ProTurf
12+05+20+2CaO+2MgO/2M
Sportmaster High N
Sportmaster High N
24-5-11
NovaTec N-Max
NovaTec N-Max
24-5-5+2MgO+TE/1,5 M
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.