OsiváAgropotrebyOsivá

OSIVÁ

Turfline

Značka Turfline® sa stala jedným z najrozšírenejších značiek trávnych zmesí na spotrebiteľskom trhu v Európe. Zmesi sú výsledkom prieskumu na základe požiadaviek zákazníkov a využití vysoko kvalitných odrôd z produkcie DLF.

TurflineTurfline logoDLF logo
Masterline

Zmesi Masterline® boli formulované tak, aby spĺňali požiadavky dnešných profesionálnych trávnikárov a skladajú sa len z tých najlepších odrôd. Komplexnosť zmesí Masterline® zaručuje vynikajúce prispôsobenie sa k rôznym klimatickým a pôdnym podmienkam. Ich komplexnosť tiež zaisťuje vynikajúcu odolnosť voči chorobám, záťaži a suchu. To sa odráža vo vlastnostiach ako nízky rast, vysoká hustota a jemnosť trávnika výsledkom čoho je ľahká a nízkonákladová údržba. Vďaka nášmu konceptu 4turfTM je možné predĺžiť jarnú aj jesennú sezónu.

Masterline
DLF Profi

Trávne zmesi Profi sú prioritne určené pre profesionálne účely. Zmesi sú pripravované z kvalitných odrôd, aby spĺňali tie najnáročnejšie kritériá. Na trh sú dodávané v min. 20 kg baleniach. V prípade potreby je možná aj individuálna príprava trávnej zmesi.

DLF Profi
Trávne zmesi BARENBRUG

Barenbrug vynakladá veľa času a úsilia na kvalitu svojich produktov. Zaviedli jedinečné systémy, ktoré zabezpečujú že ich produkty sú na najvyššej úrovni. Všetky vypestované osivá pod ich dohľadom sú starostlivo testované vo všetkých fázach výrobného procesu. Medzi známe inovácie spoločnosti patrí: Regeneračná tráva RPR, tráva s menej častou potrebou kosenia Mow Saver, alebo rýchlo dorastajúca tráva SOS, ktorá klíči už pri 4°C. Trávne zmesi BARENBRUG sú špeciálnymi kombináciami druhov na základe ich interakcie. Tieto zmesi sa testujú v hodnotiacich pokusoch v rôznych klimatických podmienkach. Mnohoročné skúsenosti a šľachtenie zabezpečili, že tráva Barenbrug je nevyhnutnou súčasťou významných medzinárodných udalostí. Najlepšie výkony vyžadujú najlepšie ihriská.

Barenbrug logoTrávne zmesi Barenbrug
GRASSTEX
– textilné zatrávňovacie rohože

Geotextília s trávovým osivom

Grasstex predstavuje ekologické riešenie pre zatrávnenie záhrad i svahov. Dodávame v roliach, pre mimoriadne jednoduchú a ľahkú manipuláciu. Ako alternatívne riešenie predstavuje nasledovné výhody:

  • minimálne náklady na prepravu v porovnaní s predpestovaným rolovaným trávnikom,
  • rovnomerné rozloženie osiva na ploche,
  • rovnomerné vzchádzanie osiva vďaka rovnakej hĺbke uloženia osiva,
  • mulčovacia funkcia geotextílie bráni prerastaniu buriny z podložia,
  • osivo je chránené pred pohybom vplyvom vody, vetra a náletom vtáctva,
  • zadržiava potrebnú vlahu počas vzchádzania osiva,
  • ľahká manipulácia i pokládka bez použitia mechanizmov,
  • cenová dostupnosť.
Grasstex
Lúčne zmesi

Jedná sa o druhovo rozmanité zmesi jedno a viacročných tráv a kvitnúcich bylín. Sú vhodnou alternatívou na plochách, kde sa nevyžaduje intenzívna údržba. Výrazne zvyšuje biodiverzitu.

Lúčne zmesi

V PONUKE NÁJDETE:

Turfline Sport
Turfline Sport
Profi DLF Sport
Profi DLF Sport
20 kg
Barenbrug Universal
Barenbrug Universal
15 kg
Kvetnatá lúka Naturgarden
Kvetnatá lúka Naturgarden
200 g
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.