KameneKamene

Maloobchodný predaj
len v sobotu

Drte

Overené materiály používané v záhradníctve, stavebníctve, poľnohospodárstve. Využijete ich pri realizáciách prvkov ako sú chodníky, príjazdové cesty, záhony, mulčovanie, zlepšovanie pôdnych vlastností a mnoho iného…

Drte
Okruhliaky

Atraktívny prírodný dekoračný prvok v záhrade. Široká ponuka rôznej farebnosti a veľkosti uspokojí aj náročného zákazníka. Kamenné okruhliaky nájdu uplatnenie hlavne pri tvorbe záhonov, skaliek, jazierok, ale aj ako výplň plochých striech a odkvapových chodníkov.

Okruhliaky
Skalky

Kusové lámané alebo omieľané kamene rôznych farieb a veľkostí z rozličných miest sveta, pomocou ktorých dokážete vytvoriť skalky, jazierka, potoky, suché múriky, kamenné ploty a ďalšie dekoratívne prvky.

Skalky
Šľapáky

Prírodné nášľapné kamene rozmanitých farieb, pravidelných aj nepravidelných tvarov väčších rozmerov. Využijete ich pri tvorbe chodníkov, ciest, schodov a kaskád v záhradách, parkoch alebo pri tvorbe jazierok.

Šľapáky
Dlažba

Dlažba z prírodného kameňa je nadčasová. Formátovaná, nepravidelná alebo ako dlažobné kocky. Vyrobená z tradičných materiálov vápenec, travertín, andezit, bridlica, žula, čadič ponúkne okrem funkčnosti a odolnosti aj neopakovateľný dizajn, ktorý skrášli okolie domou, záhrady, nádvoria a iných priestranstiev.

Dlažba
Obklady a remienky

Kamenné remienky, obkladové kamene alebo tenké, ohybné kamenné dyhy určené pre použitie v exteriéri aj interiéri. Sú vhodné pre obloženie fasád, plotov, krbov, stien.

Obklady a remienky
Solitéry

Solitérne kamene alebo monolity sú neopakovateľným prvkom v záhradách ,parkoch a iných priestoroch krajiny. Ich rôznorodosť umožňuje použitie v modernej aj klasickej tvorbe.

Solitéry

V PONUKE NÁJDETE:

Thassos biely omieľaný mramor
Thassos biely omieľaný mramor
2-4 cm/Big Bag/1500 kg
Granite omieľaný
Granite/omieľaný
2-4cm / 25kg vrece
Kameň Tufový Ryolit skala
Kameň Tufový Ryolit skala
10-30cm / Kôš / 800kg
Šlapáky Desert Black/čadič
Šlapáky Desert Black/čadič
40-60 x 35-40 x 3-4 cm
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.