Okrasné kvetináčeAgropotrebyKvetináče

OKRASNÉ KVETINÁČE

Závesné IPP, Soparco, Nortene

Kvetináče rôznych farieb určené na pestovanie rastlín najmä na balkónoch alebo všade tam, kde je potrebné využiť priestor maximálne efektívne.

Závesné IPP, Soparco, Nortene
Závesné IPP, Soparco, NorteneInterplast logo
Ozdobné, okrúhle a hranaté kvetináče, kvetináče na bylinky

Pestovateľské nádoby z plastu rôznych tvarov, štruktúr a farieb, vrátane podmisiek až po kvetináče vybavené doplnkami ako napr. držiakom na nožnice.

Ozdobné, okrúhle a hranaté kvetináče, kvetináče na bylinkyOzdobné, okrúhle a hranaté kvetináče, kvetináče na bylinkyProsperplast logo
Hrantíky

Asi najznámejšie plastové balkónové kvetináče rôznych dĺžok farieb a povrchových štruktúr. Sú k dispozícii aj so samozavlažovacím systémom. Samozrejmosťou sú aj doplnky - držiaky v plastovom alebo kovovom prevedení.

HrantíkyHrantíky
Dizajnové kvetináče

Pravdepodobne najširšia skupina kvetináčov, primárne s dekoratívnou funkciou.

Pri ich výrobe sa nepoužívajú plasty, ale sklolaminát, prípadne kombinácia sklolaminátu, cementu, živice, piesku a kamenného prachu. Na výber je množstvo farieb a povrchových úprav. Samozrejmosťou pri týchto nádobách je mrazuvzdornosť.

Dizajnové kvetináčeDizajnové kvetináčeDizajnové kvetináče

V PONUKE NÁJDETE:

TERRA misa
TERRA misa
30 cm
TERRA kvetináč
TERRA kvetináč
25 cm
Hrantík GARDEN
Hrantík GARDEN
terracota
Pottery Pots
Pottery Pots
60 l
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.