Hobby substrátyAgropotrebyKôra

MULČOVACIA KÔRA

Píniová kôra

Píniová kôra najvyššej kvality je vyrobená výlučne z Pinus pinaster - Pinie z Galícijských hôr severného Španielska. Zaručuje tým jedinečné vlastnosti - farbu, čerstvosť, zloženie, trvanlivosť, štruktúru a veľkosť. Používa sa na mulčovanie a ako dekorácia v okrasných záhradách, k pokrytiu hrantíkov, kvetináčov a k ďalším finálnym dekoratívnym úpravám interiérových a exteriérových plôch. Píniová kôra má podstatne dlhšiu trvanlivosť a vyššiu estetickú hodnotu ako bežná kôra. Má dlhodobú stálosť štruktúry a odolnosť voči vplyvom počasia a hnilobe. Jej obnova sa odporúča na rozdiel od bežnej kôry za 4 - 6 rokov. Menšie frakcie sú vynikajúce taktiež ako substrát pre orchideje, ale má uplatnenie aj ako substrát do všetkých typov suchých i vlhkých terárií.

Píniová kôra
Borovicová kôra

Špeciálne drvená a triedená kôra do rôznych frakcií je určená k zakrývaniu pôdy a mulčovaniu. Zabraňuje rastu buriny, udržuje pôdnu vlhkosť a chráni rastliny pred mrazom. Je trvanlivejšia ako Smreková kôra. Má vyššiu estetickú hodnotu.

Borovicová kôra
Smreková kôra

Špeciálne drvená a triedená kôra je určená k zakrývaniu pôdy a mulčovaniu. Zabraňuje rastu buriny, udržuje pôdnu vlhkosť a chráni rastliny pred mrazom. Postupným rozkladom dodáva pôde živiny a organické látky. Ide o čistý prírodný produkt.

Smreková kôra

V PONUKE NÁJDETE:

Hobby substráty
Hobby substráty
smreková 70 L
Píniová kôra
Píniová kôra
frakcia 40 - 60 mm
Borovicová kôra
Borovicová kôra
0 - 60 mm
Píniová kôra
Píniová kôra
frakcia 60 - 100 mm
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.