Jazierkové atrakcieJazierkaJazierkové atrakcie
Fontány a fontánové trysky

Rôzne druhy čerpadiel s tryskami, ktoré sa dajú využiť ako vodné atrakcie vytvárajúce rôzne prúdy vody – penivé žriedlo, vulkán, láva.

Fontány a fontánové trysky
Vodné hry jazierkové

Rôzne kombinácie výstrekov fungujúce ako jeden celok.

Vodné hry jazierkové
Vodopády

Rôzne druhy štrbinových výtokov na povrch, alebo zabudovateľných slúžiace ako výtok pre vodopád zo steny. Samotný vodný prvok je tvorený kľudovou komorou, ktorá zabezpečí rovnomerný výtok vody po celej ploche výtokovej štrbiny a výtokovou štrbinou, ktorá zabezpečí rovnomerný prúd bez stekania vody smerom k stene.

Vodopády
Umelé potoky

Prefabrikované plastovú dielce, z ktorých sa dá vyskladať potok bez strát vody na spojoch a okrajoch.

Umelé potoky
Zahmlievače

Zariadenia, ktoré rozbíjajú vodu ultrazvukom a vytvárajú „studenú paru“. Využíva sa pri malých interiérových a exteriérových fontánkach ako efekt hmly.

Zahmlievače
Nádrže pre vodné prvky

Nádrže majú vnútorné výstuhy, povrch prispôsobený na prestup vody, servisný otvor pre čerpadlo a otvory na rozvody. Dá sa na ne napríklad osadiť prevŕtaný kameň a vytvoriť vodná atrakcia stekajúcej vody po kameni, alebo sa dá zakopať do terénu, zaštrkovať a vytvoriť fontánka so stratenou vodou. Nádrž zároveň slúži aj ako zásoba vody pre vodný prvok.

Nádrže pre vodné prvky
Vtoky

Plastové prefabrikované dielce, ktoré umožňujú vytvorenie výtoku a strateného toku.

Vtoky

V PONUKE NÁJDETE:

Aquarius Fountain Set 3.500 Start
Aquarius Fountain Set 3.500 Start
fontánové čerpadlo
Vodopád
Vodopád
nerez 60cm
Water Quintet
Water Quintet
Vodná hra
Vtok
Vtok
18+11+18+2,5MgO+TE
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.