Substráty hobbyAgropotrebySubstráty

HOBBY SUBSTRÁTY

Hobby

Sú vyrobené na najmodernejších technologických linkách. Svojim zložením sú prispôsobené požiadavkám a podmienkam pre pestovanie pre hobby zákazníkov. Je tu kladený veľký dôraz na vododržnosť a vyživenie substrátu. Hobby substráty Florcom obsahujú taktiež prírodný humus, ktorý postupne uvoľňuje živiny a spoločne s optimálnou štruktúrou napomáha dobrej kondícii pestovaných rastlín.

Florcom hobbyHobby substráty florcom
Premium

Je rad špeciálnych substrátov, ktoré sú vyrobené z materiálov používaných pri výrobe profesionálnych substrátov, ale v balení vhodnom pre hobby zákazníka. Použitím najkvalitnejších borkovaných rašelín, zeolitu, mykorhizy, kremičitého piesku, kvalitných profesionálnych hnojív a ďalších komponentov splnia substráty tohto prémiového radu požiadavky najnáročnejších záhradníkov. Rastliny v nich veľmi dobre zakoreňujú a majú veľkú vitalitu počas celého vegetačného obdobia.

Florcom premium
Quality

Florcom QUALITY je nový rad substrátov s vylepšenou receptúrou. Prednosťou je vyvážený pomer vzduchu a vody. Substrát je vododržný, ale zároveň aj vzdušný čo je základom pre zdravý vývoj koreňového systému a dobrú kondíciu rastlín. Substráty Florcom QUALITY sú vyrobené z najlepších druhov triedených rašelín, špeciálnych hnojív a ďalších komponentov, vďaka ktorým sa výrazne odlišujú od ostatných hobby substrátov. Rastliny nielen dobre korenia, ale sú vitálnejšie a lepšie odolávajú stresom napr. z nezaliatia či z presádzania. Substráty si udržujú stálu štruktúru, nestrácajú objem a sú trvale vzdušné – rastliny nie je preto potreba tak často presádzať.

Florcom quality

V PONUKE NÁJDETE:

Florcom okrasné dreviny
Okrasné dreviny
75 l
Florcom balkónové kvety
Balkónové kvety
50 l
Florcom čučoriedky a brusnice
Čučoriedky a brusnice
50 l
Záhradnícky substrát
Záhradnícky substrát
75 l
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.