Prejsť na hlávný obsah

Prezentačné dni bazénovej techniky

školenie bazénovej technológie

V termínoch 20. – 21. 3. 2023 sme mali prezentačný deň Bazénovej techniky. Tieto dni boli zamerané na prezentáciu našej firmy a odborné názorné ukážky bazénovej techniky.

Program

Simulácie bazénových technológií, osobné konzultácie a novinky pre rok 2023 v oblasti filtrov, vysávačov a bazénovej chémie boli hlavným programom tohto podujatia. Naše zručnosti a znalosti v oblasti bazénovej techniky boli prezentované prostredníctvom ukážok a demonštrácií pre účastníkov.

Počet účastníkov

S radosťou oznamujeme, že za dva dni sme mali až 120 účastníkov. Ich záujem o bazény a bazénovú techniku ukazuje, aký dôležitý a rýchlo sa rozvíjajúci sektor je to pre našu spoločnosť.

Novinky v oblasti bazénovej techniky

Naši odborníci prezentovali najnovšie trendy a inovácie v oblasti bazénovej techniky. Boli k dispozícii s osobnými konzultáciami a odpovedali na otázky týkajúce sa všetkých aspektov bazénov a bazénovej techniky.

Ďakujeme všetkým účastníkom, ktorí nás navštívili, a tešíme sa na to, že budeme schopní podporovať ich potreby v oblasti bazénovej techniky v budúcnosti.

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Výhody registrácie

  • Bezkonkurenčne široký sortiment
  • Tovar skladom, možnosť objednávky na mieru
  • Veľkoobchodné ceny, množstvové zľavy
  • Expresné dodanie do 2 pracovných dní
  • Podpora a vlastné odborné servisné stredisko