Prejsť na hlávný obsah

Príslušenstvo k osvetleniu

Spojte praktickosť osvetlenia s naším príslušenstvom. Vyberte si z našej širokej škály produktov, ako je časovač alebo senzor súmraku na automatické osvetlenie záhrady.

Doplňte svoje osvetlenie o konektory, snímače pohybu, diaľkové ovládanie s prijímačom alebo ďalšie príslušenstvo.

Objavte našu širokú škálu príslušenstva. Napríklad ako automaticky zapnúť osvetlenie záhrad pomocou časovača alebo senzora súmraku.

príslušenstvo k osvetleniu
príslušenstvo k osvetleniu

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Máte otázku ohľadom osvetlenia?

Ste našim zákazníkom alebo chcete sa ním stať? Využite naše dlhoročné skústenosti a odborné poradenstvo pri výbere osvetlenia.

osvetlenie

Najčastejšie otázky k osvetleniu

Prečo si vybrať 12-voltové záhradné svietidlá?

Na inštaláciu nie je potrebný montér, pretože je ľahké nainštalovať všetko svojpomocne. Káble nemusia byť 50 cm pod zemou, na rozdiel od 230-voltového systému. Je bezpečný pre deti a domáce zvieratá. Jednoduché rozšírenie a rýchle pripojenie.

Môžete kombinovať 230 V osvetlenie s 12 V osvetlením?

Tieto systémy môžu paralelne fungovať vedľa sebe, ale nemôžete pripojiť 12 V osvetlenie k 230 V systému alebo naopak.

Na čo potrebujem transformátor?

Na premenu sieťového prúdu (230 V) na 12 voltov je potrebný transformátor. Systém Garden lights, Lightpro musí byť pripojený cez transformátor do elektrickej siete.

Ako zistíte, ktorý transformátor potrebujete?

Sčítaním počtu wattov všetkých vašich svietidiel a príslušenstva získate celkový výkon. Na základe toho si vyberiete 24 W, 60 W alebo 100 W transformátor. Upozorňujeme, že transformátor môže byť zaťažený maximálne na 75%.

Ako ovládať záhradné osvetlenie?

Na zapnutie(ovládanie) záhradného osvetlenia môžete vybrať detektor pohybu, ktorý zaistí, že sa osvetlenie zapne, keď niekto prejde okolo. Diaľkový ovládač + prijímač slúžia na diaľkové zapínanie a vypínanie osvetlenia. Switch NXT, ktorý vám umožní ovládať vaše osvetlenie cez váš smartfón.

Partneri