Prejsť na hlávný obsah

Technológia jazierka

technológia jazierka takács
technológia jazierka takács

Jazierkové čerpadlá, filtrácia a sterilizácia vody sú kľúčové prvky pre udržanie čistoty a kvality vody v jazierku. Výber kvalitných a efektívnych zariadení je kľúčom k úspešnej stavbe a prevádzke jazierka.

Jazierkové čerpadlá

Ponúkame kvalitné jazierkové čerpadlá od renomovaných svetových výrobcov. S našimi čerpadlami zabezpečíte správny obeh vody a udržíte svoje jazierko čisté a hygienické.“

filtračné čerpadlá

Filtračné čerpadlá

Filtračné čerpadlá udržujú nepretržitý pohyb vody v nádrži s efektívnym prečerpávaním vody s nízkym tlakom. Optimalizujú výkon filtrácie v závislosti od veľkosti jazierka, množstva živín a filtračného systému s rozumnou spotrebou energie.

príslušenstvo k čerpadlám

Príslušenstvo k čerpadlám

Komponenty, ktoré slúžia na bezpečnú prevádzku jazierkových čerpadiel, ako sú sacie koše a bypassy.

nádrže pre čerpadlá

Nádrže pre čerpadlá

Komponenty na jednoduchú montáž čerpadiel do jazierkových systémov s možnosťou jednoduchej montáže a servisu čerpadiel.

Filtrácia

tlaková filtrácia

Tlaková filtrácia

Uzavretý okruh pod stálym tlakom. Filtračné médium ponorené bez možnosti prevzdušnenia. Systém vhodný pre malé jazierka do 5 m3 bez rýb a vodné prvky.

prietoková tlaková

Prietoková tlaková

Voda je do filtrácie aktívne čerpaná z jazierka a následne voľne preteká cez filtráciu späť do jazierka. Filtračné médium ponorené s možnosťou prevzdušnenia. Systém vhodný pre všetky typy jazierok.

prietoková gravitačná

Prietoková gravitačná

Voda voľne preteká filtráciou a následne je odčerpávaná do jazierka. Filtračné médium ponorené s možnosťou prevzdušnenia. Systém vhodný pre jazierka určené na chov rýb.

skrápaná filtrácia

Skrápaná filtrácia

Voda je do filtra aktívne čerpaná z jazierka a následne voľne preteká cez filtračné médium späť do jazierka. Filtračné médium je na suchu a je skrápané jazierkovou vodou. Systém vhodný pre jazierka s veľmi hustou obsádkou rýb – sádkovanie rýb cez zimu.

filtračné náplne a média

Filtračné náplne a médiá

Komponenty na vybudovanie filtračného systému.

Sterilizácia vody

uv lampy

UV – lampy

Zariadenia renomovaných výrobcov, ktoré využívajú dezinfekčný účinok UVC žiarenia na živé organizmy. Systém vhodný pre jazierka určené na chov rýb a eliminácia jednobunkových rias.

ozon

Ozón

Zariadenia renomovaných výrobcov, ktoré využívajú dezinfekčný účinok ozónu na živé organizmy. Systém vhodný pre jazierka určené na intenzívny chov rýb a elimináciu jednobunkových rias, organického zakalenia a zafarbenia vody.

vzduchovanie jazera

Vzduchovanie jazera

Membránové kompresory renomovaných výrobcov rôznych výkonov. Zariadenia slúžia na prevdušňovanie vodného prostredia jazierok a zvýšenie výkonu filtračných systémov.

halogen

Halogén

Vyššia spotreba elektrickej energie 25 – 100 W
Kompletné svetelné spektrum – vyššie riziko nárastov rias vyššie zahrievanie, kratšia životnosť.

led

LED

Nižšia spotreba elektrickej energie 1 – 15 W
Úzke svetelné spektrum – redukcia nárastov rias, minimálne zahrievanie, dlhá životnosť.

zásuvky

Zásuvky

Zariadenia umožňujúce pripojenie elektrických zariadení v exteriérovom prostredí. Rôzne druhy – od možnosti len pripojiť, cez možnosť zapnúť – vypnúť až po plynulú reguláciu. A ovládanie mechanické, diaľkovým ovládačom až po inteligentné riešenia cez WiFi.

sledovanie kvality vody

Sledovanie kvality vody

On-line sledovanie kvality vody od spoločnosti SENEYE, ktoré umožňuje sledovať základné ukazovatele vody každú pol hodinu a v prípade hraničných hodnôt posielať upozornenia, aby sa zabránilo škodám.

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Máte otázku ohľadom jazierok?

Ste našim zákazníkom alebo chcete sa ním stať? Využite naše dlhoročné skústenosti a odborné poradenstvo pri výbere jazierkovej technológie.

Partneri