Prejsť na hlávný obsah

Inovatívne riadenie závlahových systémov pre rodinné záhrady, známe aj ako SMART zavlažovanie

SMART zavlažovanie

Smart zavlažovanie ponúka novú úroveň pohodlia a relaxu. S našimi závlahovými systémami sa môžete spoľahnúť na dokonalý zelený trávnik bez toho, aby ste museli tráviť veľa času na jeho údržbe.

Riadiace jednotky sú vybavené možnosťou pripojenia k WiFi a umožňujú vzdialené ovládanie zavlažovacieho programu. Nové modely automatického riadenia závlahy umožňujú nastavenie pauzy medzi jednotlivými sekciami počas zavlažovacieho cyklu alebo priradenie i vylúčenie senzora pre zvolenú sekciu.

Naše závlahové systémy sú vybavené intuitívnym nastavením programov a pokročilými funkciami, ktoré ich robia unikátnymi a ponúkajú viac než len jednoduché zavlažovanie. So závlahovými systémami môžete ušetriť čas a vodu, zároveň si vychutnávať krásny zelený trávnik.

Rain Bird ponúka dokonalú
starostlivosť o váš trávnik

Rain Bird ESP-RZXe8 – WiFi ready je 8-sekciová riadiaca jednotka, ktorá je ideálna na zavlažovanie malých alebo aj väčších súkromných záhrad. Dokáže sa veľmi jednoducho premeniť na smart zariadenie, ponúka možnosť ovládania cez smartfón alebo tablet. Vďaka modulu LNK WiFi pre riadiace jednotky ESP-RZX WiFi, ESP-Me3 WiFi ESP-TM2 WiFi ju totižto ľahko pripojíte k WiFi sieti a spravujete cez bezplatnú aplikáciu (pre Android aj iOS). Za svoju popularitu môže tento model vďačiť aj prehľadným notifikáciám, ktoré zjednodušujú diagnostiku zavlažovacieho cyklu.

Kvalitu výsledku zvyšuje riadenie závlahy a regulácia zavlažovania na základe informácií o počasí sťahovaných z internetu. Okrem praktickosti má táto funkcia aj ekonomické výhody. Vďaka pohotovým reakciám na predpokladané meteorologické zmeny sa upravuje množstvo použitej vody, a podľa informácií priamo od výrobcu to môže byť až 50 %.

rain bird
rain bird

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Výhody registrácie

  • Bezkonkurenčne široký sortiment
  • Tovar skladom, možnosť objednávky na mieru
  • Veľkoobchodné ceny, množstvové zľavy
  • Expresné dodanie do 2 pracovných dní
  • Podpora a vlastné odborné servisné stredisko