Prejsť na hlávný obsah

Hunter – Vzdialené riadenie závlahy pre dokonalú krásu trávnika. Líder v automatickom riadení závlahy

vzdialené riadenie závlahy

Automatické závlahové systémy, ako napríklad 12-sekciová riadiaca jednotka Hunter PHC 1201 E, sú vynikajúcim príkladom toho, ako vysoké nároky na technológie vedú k pozitívnym kvalitatívnym zmenám pre ich užívateľov.

Tento model je navrhnutý pre inštaláciu do vonkajšieho priestoru pod strechu alebo iné chránené miesto. Vzdialené ovládanie zavlažovacieho systému, intuitívne nastavenie programu a rôzne špeciálne nastavenia, ktoré zvyšujú jej unikátnosť, sú len niektorými z jeho silných stránok. Tieto vlastnosti znamenajú, že aj najnáročnejší zákazníci s vycibreným zmyslom pre detail budú s týmto automatickým závlahovým systémom veľmi spokojní.

Hunter PHC 1201 E umožňuje pohodlné vzdialené riadenie závlahy prostredníctvom aplikácie Hydrawise, ktorá je pripojená k internetu. Používatelia môžu pristupovať k informáciám o systéme priamo z smart zariadenia alebo počítača. Prehľadné notifikácie a možnosť pripojenia prietokomeru HC-Flow znamenajú, že používateľ nie je zaťažený logistikou a manuálnou reguláciou, a navyše môže predchádzať škodám spôsobeným vytopením záhrady. Hunter PHC 1201 E tiež ponúka plne grafické dotykové rozhranie, čo uľahčuje programovanie závlahy, či už s pripojením Wi-Fi alebo bez neho.

Poveternostné faktory ovplyvňujúce zavlažovanie sa môžu regulovať buď pomocou predpovede počasia, ktorú poskytuje aplikácia Hydrawise alebo pomocou dažďového alebo pôdneho senzora. Tieto funkcie zvyšujú finančnú výhodnosť a úspornosť modelu Hunter PHC 1201 E a tiež poskytujú trávnikom presne to, čo potrebujú.

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Výhody registrácie

  • Bezkonkurenčne široký sortiment
  • Tovar skladom, možnosť objednávky na mieru
  • Veľkoobchodné ceny, množstvové zľavy
  • Expresné dodanie do 2 pracovných dní
  • Podpora a vlastné odborné servisné stredisko