Prejsť na hlávný obsah

Expertné a spoľahlivé automatické závlahové systémy

takács velkoobchod

Veľkoobchod T-Takács s.r.o. ponúka široké portfólio dostupných produktov. Zameriavame sa výlučne na spoluprácu s realizačnými firmami, záhradnými centrami, pestovateľov alebo maloobchodné a veľkoobchodné predajne. 

Ako správni profesionáli vo svojom odbore vsádzame na vysokú odbornosť našich zamestnancov. Našou stratégiou je zároveň osobný prístup ku každému nášmu zákazníkovi.

Na trhu sme už od roku 1994 a môžeme sa prezentovať ako spoločnosť s najširším sortimentom v strednej Európe so zastúpením aj v zahraničí.

Ak povieme, že máme všetko pod jednou strechou, nie je to prehnané vyhlásenie. Široký výber automatických závlahových systémov a iné, praxou overené produkty pre modernú záhradnú architektúru (agropotreby, závlahy, jazierková technika atď.), dopĺňame o služby našich špecialistov. K profesionálnym projektom automatických závlahových systémov ponúkame aj pohotové a odborné poradenstvo.

Na predávané technológie dokážeme poskytnúť školenia a servis v našom vlastnom servisnom a školiacom stredisku. Aj touto cestou si budujeme dôveru pre stabilného obchodného partnera. Vďaka spokojnosti našich zákazníkov sa posúvame dopredu. Obráťte sa na nás a my vám pomôžeme uspokojiť Váš dopyt po produktoch svetovo uznávaných značiek.

Chcete nakupovať ako náš partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Výhody registrácie

  • Bezkonkurenčne široký sortiment
  • Tovar skladom, možnosť objednávky na mieru
  • Veľkoobchodné ceny, množstvové zľavy
  • Expresné dodanie do 2 pracovných dní
  • Podpora a vlastné odborné servisné stredisko