Príslušenstvo k trávnikomAgrarbedarfPríslušenstvo
k trávnikom

Maloobchodný predaj
len v sobotu

ICL aplikátory

Aplikátory od spoločnosti ICL sú odolné, ľahko sa používajú a ponúkajú trávnikárom to najlepšie pre účinnú aplikáciu hnojív. Spoločnosť ICL ponúka kompletný sortiment rotačných, štrbinových aj ručných aplikátorov. ICL aplikátory sú navrhnuté tak, aby zaistili s použitím vysoko kvalitných produktov ICL vynikajúce výsledky.

Osmocote PROICL aplikátoryICL aplikátory
Krtko pletivo

Polypropylénové pletivo s vysokou pevnosťou v ťahu. Poskytuje ideálnu ochranu proti narúšaniu trávnej mačiny vplyvom pôdneho edafónu na plochách ako sú futbalové, golfové ihriská alebo záhrady. Okrem ochrannej funkcie zvyšuje aj stabilitu mačiny. Pokladá sa plytko do zeme alebo priamo pod trávnikový koberec.

Krtko pletivoKrtko pletivo
Polynet

Pletivo Polynet 401 R je vyrábané z vysoko odolného polyetylénu, ktorý je odolný voči vplyvom počasia a zároveň zdravotne nezávadný. Poskytuje ochranu proti narúšaniu trávnej mačiny vplyvom pôdneho edafónu na plochách ako sú futbalové, golfové ihriská alebo záhrady, zároveň zvyšuje stabilitu trávnej mačiny proti mechanickej záťaži.

Polynet
Príchytka na pletivo

Plastové čierne kotviace kolíky na upevnenie a uchytenie sietí, netkaných a tkaných mulčovacích textílií, rohoží na zatrávnených plochách, záhonoch a strmých svahoch.

Príchytka na pletivo
Záhradná lišta

Je ľahká, ľubovoľne tvarovateľná lišta čiernej farby, ktorej použitie si nevyžaduje výkopové práce. Je vhodná nielen ako obrubník, ale aj ako prostriedok na oddelenie útvarov v trávnatých plochách z iných materiálov, ako napríklad štrk alebo kôra. Uplatnenie si nájde aj pri pokladaní zámkovej dlažby. Lišta umožňuje tvarovanie dlažby do oblúkov, kruhov bez pracného rezania betónových obrubníkov s omnoho lepším estetickým výsledkom. Veľmi dobré uplatnenie nachádza aj pri kladení betónovej dlažby, terasových dlažieb alebo prírodných kociek. Lištu môžete využiť aj ako dilatačnú lištu do betónu, na zarovnanie betónových plôch či ako konštrukčnú lištu. Kotvenie sa realizuje pomocou plastových klincov.

Záhradná lišta

V PONUKE NÁJDETE:

Pletivo pod trávnik
Pletivo pod trávnik
1x200m
EKO-BRIM lišta
EKO-BRIM lišta
50 mm
Záhradný obrubník nízky
Záhradný obrubník nízky
45 mm
Plastový klinec EKO-BRIM
Plastový klinec EKO-BRIM
24 cm
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.