Ochrana pred škodcamiAgrarbedarfOchrana pred
škodcami

Maloobchodný predaj
len v sobotu

PESTICÍDY


Sú chemické látky syntetického aj prirodzeného pôvodu, určené na boj proti škodcom, prenášačom chorôb a nežiaducim rastlinám v poľnohospodárstve, lesnom, vodnom a rybnom hospodárstve, v skladoch a priemyselných objektoch. Delíme ich do troch hlavných skupín Insekticídy, fungicídy, herbicídy.

Insekticídy

Sú určené na hubenie hmyzu v jeho rôznych vývojových štádiách. Insekticíd je obvykle chemická látka napadajúca nervový systém hmyzu alebo jeho dýchacie cesty a to i pri kontakte hmyzu s ním cez povrch jeho tela.

Insekticídy
Fungicídy

Sú používané na ničenie húb a plesní v poľnohospodárstve a v oblasti okrasného a úžitkového záhradníctva. Patria sem aj moridlá, ktoré sa používajú na ochranu osiva.

Fungicídy
Herbicídy

Sú používané na ničenie buriny. Účinná látka sa vstrebáva do rastlinných pletív cez listy a ďalej môže byť distribuovaná bazipetálne do koreňov. Rozlišujeme kontaktné a systémové herbicídy.

Herbicídy


ZARIADENIA PROTI ŠKODCOM

Bezpečné elektronické i neelektronické repelenty proti škodcom.


Ochrana pred škodcami
Elektronické repelenty

Ekologické riešenia na odpudzovanie škodcov. Jedná sa o ultrazvukové zariadenia ktoré odpudzujú z vášho domova hlodavce, hmyz, chrobáky, drobné cicavce a vtáky. Tieto zvieratá a hmyz môžu počuť vyššie frekvencie ako ľudia; ktoré nazývame ultrazvuk. Kombináciou zmien vo frekvencii a intenzite odpudzovače Weitech plašia množstvo škodcov a hmyz preč bez toho, aby ich poranili alebo zabili. Sú vhodné do interiéru a exteriéru.

Elektronické repelentyWeitech logo
Neelektronické prístroje proti komárom

Prístroje Thermacell zabezpečujú až 98% ochranu proti komárom. Princíp fungovania spočíva vo vyparovaní účinnej látky, pri zohrievaní napusteného vankúšika a to bez prítomnosti otvoreného ohňa. Zdrojom energie je patentovaný zásobník s butánom, ktorý sa vloží do konkrétneho prístroja. Zásobník s butánom dodáva energiu zhruba na 12 hodín. Spustením prístroja sa začne ohrievať kovová platnička pod vankúšikom, čím sa spustí odparovanie účinnej látky.

Thermacell logoNeelektronické prístroje proti komárom
OCHRANA PROTI ŠKODCOM

V PONUKE NÁJDETE:

Roundup BIAKTIV
Roundup BIAKTIV
1 l
Thermacell MR-300L
Thermacell MR-300L
Ručný prístroj proti komárom
Plašič proti vtákom WK0033
Plašič proti vtákom WK0033
Bird Gard Pro
Kuprikol
Kuprikol
1 kg
Pre 100% funkčnosť tejto stránky používame aj súbory “cookies”. Cookies využívame aj pre analýzu čitanosti, ale bez spracovania akýchkoľvek osobných údajov.