Prejsť na hlávný obsah

Záhradné textílie

textílie agropotreby
textílie agropotreby

Netkané a tkané textílie pre záhradníctvo sú ideálne na separáciu mulčovacích materiálov od podkladu. Používajú sa v rôznych veľkostiach a prevedeniach, vďaka čomu sú vhodné pre rôzne typy záhrad. Tieto textílie sú odolné proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom, čo znamená, že vydržia dlhšie a zachovajú svoju funkčnosť. Sú ľahko použiteľné a uľahčujú prácu pri údržbe záhrady.

Využite naše dlhoročné skúsenosti, odborné poradenstvo a kontaktujte nás.

netkané textílie

Netkané textílie

Netkané textílie sa v záhradníctve používajú na mulčovanie záhonov. Sú dostupné v čiernej alebo hnedej farbe s hustotou 50g/m2 a slúžia na zabránenie rastu nežiadúcej buriny, zadržiavanie vyššej vlhkosti a oddelenie mulčovacích materiálov od pôdy.

Biele netkané textílie sa používajú hlavne na zakrytie vegetácie pred mrazmi a škodcami alebo ako izolácia kvetináčov.

tkané fólie

Tkané textílie

Tkané textílie s vysokou životnosťou sú vyrobené z polypropylénových vlákien v hustotách 100 a 130g/m2. Ich široké využitie zahŕňa ovocné a okrasné škôlkarstvo, zakladanie pestovateľských a predajných plôch, vytváranie chodníkov a ako separačnú vrstvu v drenáži. Tkané textílie tiež dobre slúžia ako mulčovací materiál pre okrasné záhony.“

Jutová netkaná textília prírodná

Protierózna rohož

Jutové a kokosové protierózne siete slúžia ako ochrana svahu proti erózií. Chránia výsev, výsadbu na strmých svahoch záhradách, cestných či železničných násypoch a brehoch jazierok.

Chcete nakupovať ako B2B partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode B2B s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Máte otázku ohľadom agropotrieb?

Ste našim zákazníkom alebo chcete sa ním stať? Využite naše dlhoročné skústenosti a odborné poradenstvo pri výbere agropotrieb.

Partneri