Prejsť na hlávný obsah

Hobby substráty

substráty hobby florcom
substráty hobby florcom

Naša ponuka substrátov zahŕňa univerzálne substráty pre hobby záhradníctvo. Sú vhodné pre pestovanie kvetín, zeleniny, drevín a vylepšenie pôdy na záhonoch. Substráty poskytujú potrebné živiny pre rastliny.

V našej ponuke nájdete aj profesionálne substráty pre profesionálne záhradníctvo. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov a poskytujú potrebné živiny.

Využite naše dlhoročné skúsenosti, odborné poradenstvo a kontaktujte nás.

florcom hobby

Florcom Hobby

Záhradnícky Hobby substrát je univerzálny pre všetky typy pestovania s vysoko kvalitnými surovinami, ako je rašelina, obohatený základnými živinami a stopovými prvkami pre optimálny rast rastlín a koreňov.

Vhodný pre pestovanie črepníkových a balkónových kvetín, okrasných drevín a ostatných rastlín vyžadujúcich strednú zásobu živín. Je tiež vhodný na vylepšenie pôdy na záhonoch pri výsadbe. Nie je vhodný pre výsevy a pre rastliny citlivé na obsah solí.

florcom premium pack

Florcom Premium

Substrát na rododednróny a azalky Florcom je rad špeciálnych substrátov, ktoré sú vyrobené z materiálov používaných pri výrobe profesionálnych substrátov, ale v balení vhodnom pre hobby zákazníka.

Použitím najkvalitnejších borkovaných rašelín, zeolitu, mykorhizy, kremičitého piesku, kvalitných profesionálnych hnojív a ďalších komponentov splnia substráty tohto prémiového radu požiadavky najnáročnejších záhradníkov. Rastliny v nich veľmi dobre zakoreňujú a majú veľkú vitalitu počas celého vegetačného obdobia.

florcom quality pack

Florcom Quality

Substrát Florcom Quality je nový rad substrátov s vylepšenou receptúrou. Prednosťou je vyvážený pomer vzduchu a vody. Substrát je vododržný, ale zároveň aj vzdušný čo je základom pre zdravý vývoj koreňového systému a dobrú kondíciu rastlín.

Substráty Florcom Quality sú vyrobené z najlepších druhov triedených rašelín, špeciálnych hnojív a ďalších komponentov, vďaka ktorým sa výrazne odlišujú od ostatných hobby substrátov. Rastliny nielen dobre korenia, ale sú vitálnejšie a lepšie odolávajú stresom napr. z nezaliatia či z presádzania.

Substráty si udržujú stálu štruktúru, nestrácajú objem a sú trvale vzdušné – rastliny nie je preto potreba tak často presádzať.

Chcete nakupovať ako B2B partner?

Registrujte sa a nakupujte v našom veľkoobchode B2B s výhodnými zľavami, ktoré pre vás máme pripravené.

Ak ste už registrovaní, stačí sa prihlásiť a môžete začať nakupovať.

Máte otázku ohľadom agropotrieb?

Ste našim zákazníkom alebo chcete sa ním stať? Využite naše dlhoročné skústenosti a odborné poradenstvo pri výbere agropotrieb.

Partneri